63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету України

9 лютого 2018 року у всіх закладах загальної середньої освіти відбулася урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Національного Олімпійського комітету України на знак підтримки участі Олімпійської збірної України у ХХІІІ зимових Олімпійських іграх – 2018, які пройдуть з 9 по 25 лютого у південнокорейському Пхьончхані.
Урочистий захід пройшов на базі Зміївського ліцею № 1 ім. З.К.Слюсаренка за участі начальника відділу освіти райдержадміністрації Шаповалової В.В., начальника сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Корчагіної М.В., директора Зміївської дитячо-юнацької спортивної школи Пасічника С.П., спортсменів-зміївчан, багатократних переможців обласних, всеукраїнських та світових змагань, учнів та педагогічного колективу закладу.
Від імені голови Зміївської районної державної адміністрації Віталія Кошеленка привітала всіх з відкриттям Зимової Олімпіади Марина Корчагіна: “Сьогодні важливий день у спортивному житті нашої держави – українська збірна, яка бере участь у змаганнях, неодмінно повинна відчути нашу підтримку. Давайте разом побажаємо спортсменам достойно виступити та привезти додому багато медалей”.
Вболіваємо за Україну!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua