63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Центр професійного розвитку педагогічних працівників інформує

З 12 по 21 січня 2021 року консультантами Зміївського центру професійного розвитку педагогічних працівників проведено 8 тематичних вебінарів для методичних об’єднань ЗЗСО Зміївської міської та Слобожанської селищної рад.

Досвідом щодо організації системи виховання в умовах НУШ поділилися заступники директорів ЗЗСО. Вчителі української мови та літератури висвітили нові аспекти ЗНО: докладно охарактеризували новели в завданнях, запропоновували до уваги колег переліки друкованих посібників та сайтів, що сприяють підготовці учнів до складання оцінювання. Майстер-класи з сучасних технологій викладання  в умовах дистанційного та змішаного навчання було запропоновано на вебінарах учителів історії, правознавства, курсу «Громадянське суспільство», математики, фізики і астрономії. У вебінарі для викладачів математичного профілю взяла участь рекордна кількість учасників – 42! Також під час цього вебінару про свою участь у відбірковому етапі другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»  розповіла Тетяна Вікторівна Бутенко , переможець першого (зонального) туру конкурсу у номінації «Математика» (КЗ «Шелудьківський ліцей  ім. Ю.Є.Кравцова»).

Захопливо і цікаво про систему компетентнісних завдань як засобу формування компетентностей на уроках біології розповіла на профільному вебінарі Світлана Вікторівна Безручкова (Зміївська ЗОШ № 2 І-ІІІ ст. ім І. П. Волка). Організацію діяльності шкільного бібліотекаря в умовах інформаційного освітнього простору обговорили шкільні бібліотекарі, педагогіку партнерства у виховному процесі в умовах НУШ – класні керівники. Своїм досвідом щодо інноваційних форм роботи з учнями поділилася під час вебінару з класними керівниками директор КУ «Зміївський ЦДЮТ» Вікторія Миколаївна Дугіна.

Всі матеріали вебінарів було надіслано на електроні пошти закладів.

Дякуємо педагогам, що підготували змістовні, цікаві та корисні матеріали і презентували їх колегам, найактивнішим закладам освіти – Зміївському ліцею № 1 і Зміївській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, дякуємо учасникам вебінарів! Запрошуємо до подальшої співпраці – плануємо найближчим часом продовжити цікаву практику обміну досвідом!

А 27 січня відбудеться вебінар для закладів дошкільної освіти на тему «Базовий компонент дошкільної освіти». Запрошуємо до участі!

 

 

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua