63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Школа молодого лідера

У Зміївському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося чергове заняття «Школи молодого лідера» для 50 старшокласників району. Навчання за темою «Вчимося спілкуватися» проходило у формі мініквесту «Лідерський експрес», який був підготовлений та проведений Ніною Хрупачовою -керівником гуртка «Лілерство – запорука успіху» КЗ «Зміївський ЦДЮТ», педагогом-організатором Слобожанського ліцею №1 і Світланою Щелкуновою, заст. директора з НВР ЦДЮТ.

Чотири команди «Авторитети», «Товариськість», «Впевнені у собі» та «Привітні» змагалися за звання кращої команди. П’ять станцій «Китайська» «Загадкова», «Шевченкове», «Чуттєва» і «Аліас» стали справжнім випробуванням та майданчиком для прояву власних організаторських здібностей, навичок спілкування, роботи в команді. А організовані та проведені лідерські флешмоби вразили своєю підготовкою, різноманітністю і актуальністю тем, творчим підходом. Слід зазначити, що на підготовку флешмобу команди отримали лише 15 хв.

На фініш прийшли всі команди майже з рівною кількістю балів. Але команда «Авторитети» з перевагою в один бал стала найкращою. Вітаємо їх з перемогою!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua