63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> «Школа молодого лідера»

16 листопада 2017 року в Зміївському  центрі дитячої та юнацької творчості відбулося чергове навчання «Школи молодого лідера» (керівник С.В. Щелкунова) для лідерів шкільних органів учнівського самоврядування.
Ділова гра, під час якої 54 лідери  перетворилися на «депутатів Верховної Ради», стала справжнім випробуванням для активних, цілеспрямованих, відповідальних представників учнівського активу району.
Чотири молодіжні фракції повинні були довести, що саме вони є справжніми лідерами сьогодення і саме їх фракція потребує благодійних внесків від «Міжнародного валютного фонду» на реалізацію власного соціального проекту.
Учасники навчання запропонували побудувати в місті Змієві розважальний центр «BIGДжим»; запустити в дію сільськогосподарську торговельну  марку «Ego.ua» – екологічно чисті продукти нашого району, які матимуть конкуренту  спроможність на євроринку; відкрити Всеукраїнську мережу соціальних притулків для людей похилого віку «GrandHome» та створити фірму по наданню послуг «Clean-служба», девіз якої «Чистота навколо нас!».
В підсумку перемогла команда “Чисто жіноча логіка» з проектом «Ego.ua». Вітаємо керівника фракції Ольгу Барабанову, ученицю Зміївського ліцею №1 та її групу з перемогою!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua