63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Семінар-нарада для тренерів-педагогів які здійснюють підготовку педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи

22 травня 2018 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся семінар-нарада для тренерів-педагогів, які здійснюють підготовку педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи.
Під час роботи слухачі мали змогу проаналізувати основні напрями роботи в районах щодо розвитку професійної компетентності педагогів із питань організації роботи в умовах підготовки до впровадження з 1 вересня 2018 року нового Державного стандарту початкової загальної освіти, а також ознайомилися з роботою кращих тренерів області щодо підвищення кваліфікації вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти в умовах упровадження нового Державного стандарту та Концепції «Нової української школи».
Ордановська А.В., методист відділу освіти Зміївського РДА розповідала про особливості організації навчання педагогічних працівників Зміївського району, які працюватимуть у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти» під час свого виступу звернула увагу на те, що найбільший виклик – запалити вогник змін. Нове завдання педагога — надихати й дарувати позитив. Сучасне навчання — через реальну діяльність, а не за малюнками та лекціями.  Завдання тренерів Нової української школи: дати можливість кожному вчителю відчути. Не розказати, не показати, а відчути на собі, що може бути краще, інакше.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua