63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Розпочалася реєстрація на ЗНО-2020

Розпочалася реєстрація на ЗНО-2020, яка триватиме з 03 лютого до 24 березня 2020 року.
Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Для того, щоб випускникові закладу загальної середньої освіти успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно подати до закладу, в якому навчається, такий комплект реєстраційних документів:

1. Реєстраційна картка.

2. Копія паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). Звертаємо увагу, що в паспортах нового зразка (ID-картка) немає серії документа.

3. Дві фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері).

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти або звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в закладі освіти, де навчається випускник.

Після найменування регіонального центру зазначається прізвище у родовому відмінку.

Обов’язково потрібно обрати три предмети, з яких оцінка буде зараховуватися за ДПА.

Важливо правильно обрати категорію особи – учасника ЗНО: для тих, хто у 2020 році завершує навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, ліцей) – категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2020 року».

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua