63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Припиняється проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

З 4 грудня 2020 року припиняється проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2020-2021 н.р.. Відповідний лист Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації від 02.11.2020 № 01-33/5104 отримано відділом освіти Зміївської райдержадміністрації.

Через загострення епідеміологічної ситуації в країні та ріст показників захворюваності на коронавірус міністерством освіти і науки України ухвалено рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності під час надзвичайних обставин (надзвичайні ситуації природного та техногенного походження, карантин, запровадження протиепідемічних заходів та інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють їх проведення).
Винятково в заочній (дистанційній) формі можуть проводитися Всеукраїнські учнівські конкурси з навчальних дисциплін та конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт.

Відповідний наказ МОН про внесення змін до Положення 27.11.2020  зареєстрований у Мін’юсті.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua