63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Проведено семінар-нараду для завідувачів дошкільних навчальних закладів району «Організація навчально-виховного процесу на засадах педагогіки партнерства»

27 квітня 2017 року проведено семінар-нараду для завідувачів дошкільних навчальних закладів району  «Організація навчально-виховного процесу на засадах педагогіки партнерства».
В ході семінару методист РМК відділу освіти Нестерцова І.І. проаналізувала  результати статистичної звітності щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів Зміївського району. Також було  визначено шляхи реалізації педагогіки партнерства в умовах дошкільного навчального закладу.
Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи Бірківського ДНЗ  (завідувач Гаврютіна О.В.) щодо реалізації педагогіки партнерства у взаємодії педагогів з дітьми, батьками та громадою та Комсомольського ДНЗ №7 (завідувач Нечай О.М.) щодо участі  у проекті «Садочок-простір для дитини» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», за підтримки Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та упровадженням методики «Лялька як персона».

 

 

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua