63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Проведена робоча нарада з керівниками закладів освіти громади

17 лютого 2022 року(в онлайн-режимі) начальником відділу освіти Зміївської міської ради Юлією Алекєєвою була проведена робоча нарада з керівниками закладів освіти за порядком денним:

 1. Про підсумки підготовки учасників освітнього процесу щодо реалізації сучасних підходів до організації здорового та безпечного харчування в закладах освіти
 2. Про стан роботи у сфері освіти з питань виконання Закону України «Про запобігання корупції».
 3. Про дотримання керівниками закладів освіти законодавства України про відпустки.

Також було акцентовано увагу на актуальних питаннях організації освітнього процесу та професійного розвитку педагогічних працівників у закладах освіти.

Завідувачі закладів дошкільної освіти отримали доручення щодо проведення І (міського) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» та завершення   І (міського) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти

Керівникам закладів загальної середньої освіти надано  практичні рекомендації щодо підготовки до засідань  атестаційної комісії. Узагальнена інформація щодо реєстрації випускників на ЗНО-2022 та обговорено питання щодо забезпечення участі учнів у позашкільних заходах   на різних рівнях.

 

 

 

 

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua