63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Про завершення огляду готовності навчальних закладів району до роботи в новому 2017/2018 навчальному році

У період  з  9 по 11 серпня 2017 року відбувся огляд готовності дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району  до роботи в новому 2017/2018 навчальному році.
Зважаючи на важливість належної підготовки закладів освіти до нового навчального року, комісія звертала увагу на стан готовності приміщень, спортивних споруд, впорядкованість квітників, прилеглої території; особливу увагу приділяли стану харчоблоків, системи водопостачання, виконання вимог нормативно-правових актів з безпеки життєдіяльності та охорони праці, забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці та навчання.
При перевірці комісією визначено, що колективи навчальних закладів за підтримки районної державної адміністрації, районної  ради, голів місцевих рад, спонсорів та активної участі батьків провели ремонти приміщень і споруд, працювали над зміцненням навчально-матеріальної бази. Значна увага приділялася  енергозбереженню.
До нового 2017/2018 навчального року підготовлено  28 загальноосвітніх навчальних закладів, 13  дошкільних навчальних закладів, 2 позашкільних навчальних заклади.
Підсумки огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів будуть підведені на серпневій педагогічний конференції.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua