63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Про роботу тимчасового екзаменаційного центру НМТ у Зміївській громаді

У 2022 році освітяни нашої громади змушені були вирішувати складні завдання, які постали перед ними через війну. Серед таких – забезпечення можливості здобувачам освіти взяти участь у Національному мультипредметному тестуванні (НМТ).

Тому відділом освіти та керівництвом нашої громади була проведена велика робота і був створений та погоджений тимчасовий екзаменаційний центр (ТЕЦ) на базі Чемужівського ліцею Зміївської міської ради, який повноцінно та безперебійно функціонував у відповідності з чинним законодавством.

Проводилася відповідна робота щодо забезпечення тимчасового екзаменаційного центру необхідною комп’ютерною технікою, щодо приведення електромережі та мережі інтернет у відповідність до вимог, також заходи по облаштуванню протирадіаційного укриття, яке наявне в цьому закладі освіти. До проведення тестувань залучалися педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти нашої громади і 221 учень прийняли участь у тестуванні. На теперішній час успішно завершені всі сесії НМТ.

Хочу висловити слова щирої вдячності Зміївському міському голові Павлу Вікторовичу Голоднікову та керівництву нашої громади за підтримку у реалізації цього надважливого проєкту.

Дякую всім залученим працівникам ДСНС, медпрацівникам, представникам поліції, комунальних підприємств за співпрацю.

А також хочу подякувати всім працівникам, які продемонстрували високий професіоналізм та відповідальність, за проведену роботу:

Марєєнковій Лілії Михайлівні – директору Чемужівського ліцею;

Смушковій Тетяні Вікторівні — відповідальній за проведення НМТ по відділу освіти;

Дятловій Оксані Олександрівні — відповідальній за ТЕЦ;

Пархоменко Світлані Сергіївні — помічниці відповідальної за ТЕЦ;

Гребенник Олені В’ячеславівні, Вінник Тетяні Сергіївні, Тимченко Тетяні Павлівні, Мандрика Віталіні Володимирівні — старшим інструкторам ТЕЦ.

Завдяки всім спільним зусиллям, даний проєкт був реалізований та здобувачі освіти нашої громади успішно пройшли випробування і мали змогу вступити до закладів вищої освіти.

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко висловив вдячність Зміївському міському голові Павлу Голоднікову за організацію та проведення на території Зміївської громади національного мультипредметного тестування для випускників 2022 року.

 

Начальник відділу освіти Зміївської міської ради
Інесса Соляник

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua