63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Підсумки проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу “Шкільна бібліотека-2017”

Протягом грудня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах Зміївського району було проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017», який проводився з метою залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії.
На першому етапі конкурсу було представлено матеріали  з досвіду роботи шкільних бібліотекарів за номінаціями  «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей» та  «Бібліотека – виховний простір навчального закладу». Журі конкурсу відмітило належний рівень підготовки Таран Марії Миколаївни, завідувача бібліотеки Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст., Кучинської Олени Іванівни, завідувача бібліотеки Бірківської ЗОШ І-ІІІ ст., Черепахи Ольги Павлівни, завідувача бібліотеки Шелудьківського ліцею, Мірошниченко Лідії Єгорівни, завідувача бібліотеки Чемужівської ЗОШ І-ІІІ ст. Матеріали цих конкурсантів відзначаються творчим підходом до розв’язання завдань навчально-виховного процесу через шкільну бібліотеку, містять цікаві розробки виховних заходів та свідчать про те, що до участі в конкурсі ними були  залучені педагогічні та учнівські колективи, батьки, громадськість.
За результатами оцінювання конкурсних матеріалів  І (районного) етапу  Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017»  найбільшу кількість балів набрала Таран Марія Миколаївна, завідувач бібліотеки Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. Вона візьме участь в ІІ (обласному) етапі конкурсу, який буде проходити протягом лютого-березня 2017 року. Побажаємо Марії Миколаївні успіхів.
З конкурсними матеріалами Таран М.М. можна ознайомитися за посиланням http://lyman-school.edu.kh.ua/biblioteka/vseukrainsjkij_konkurs_shkiljna_biblioteka-2017/

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua