63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Пiдсумки I етапу ІІ обласного туру конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році

15 березня 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році, на якому було підбито підсумки І етапу конкурсу.
На І етапі конкурсанти виконували тестову письмову роботу, що передбачала перевірку їх фахової компетентності, знання теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології, а також оцінювалися педагогічні портфоліо учасників.
За рішенням фахових журі у ІІ етап конкурсу в номінації «Вихователь дітей старшого дошкільного віку» вийшла  Онищук О.І., вихователь Комунального закладу Слобожанського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 7 «Колосок» Комсомольської селищної ради Зміївського району.
22 березня 2018 року  учасники з усіх номінацій другого (методологічного) етапу ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» будуть презентувати власний професійний досвід на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua