63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Підсумкове дистанційне засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів

25 травня 2020 року на онлайн-платформі ZOOM відбулося дистанційне засідання диференційованого структурного міні-проєкту районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, в якому взяли участь 149 вчителів початкових класів та 5 заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району.
Учасники заходу проаналізували та обговорили дистанційні інтегровані уроки (з досвіду роботи вчителів початкових класів),  труднощі організації дистанційного навчання.
Методист відділу освіти Алла Ордановська  ознайомила учасників семінару з програмою epic pen, яка дає можливість в електронному вигляді створювати табель навчальних досягнень та Свідоцтва досягнень учнів; надала інформацію щодо закінчення навчального року та заповнення шкільної документації, а Васильєва Тетяна, заступник директора з навчально-виховної роботи  Слобожанського ліцею №1,  ознайомила  із зразками підсумкового та загального аналізу особистих досягнень учнів початкових класів.
Вчителі поділилися досвідом організації дистанційного навчання під час проведення діагностичних та контрольних робіт в початкових класах. За підсумками семінару було проведено анкетування, всі учасники отримали додаткові матеріали з теми на електронну пошту.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua