63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Перші перемоги у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпад

У листопаді місяці стартував ІІ етап Всекраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Особливістю його проведення є те, що Олімпіади проходять у два тури. Робота учасниками олімпади виконується один раз, але оцінюється двічі – на рівні громад відбираються кращі роботи (з максимальною кількістю балів), роботи надсилаються з усіх громад Чугуївського району на розгляд районного жюрі, яке й визначає переможця ІІ (районного) етапу. Від району формується команда для участі у ІІІ (обласному) етапі.

Олімпіади у громаді проходять у дистанційному режимі, організованому таким чином, що члени оргкомітету і вчителі, що супроводжують проведення випробування,  мають змогу спостерігати за усіма учасниками у режимі онлайн.

Станом на 29 листопада проведено три олімпіади. 23.11. 2021 була проведена олімпіада  з трудового навчання,  в якій взяли участь учні 8-10 класів чотирьох закладів освіти  КЗ “Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. І. П. Волка”, КЗ “Гімназя селища Вирішальний”, КЗ “Зідьківська ЗОШ І-ІІІ ст.”, КЗ “Таранівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героїв– широнінців”. За рішенням районного жюрі роботи учнів  Зміївської ЗОШ -ІІІ ст. отримали призові місця:
І місце – Аверіна Марія, 8 клас (учитель: Маркова Людмила Василівна),
ІІ місце – Бабарика Давид, 9 клас (учитель: Іваненко Оксана Олександрівна).

26 листопада учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Зміївської міської ради, переможці І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, взяли участь у відбірковому турі олімпіади.  Після перевірки робіт 31 учасника олімпіади в той же день  кращі роботи направлені на розгляд районного жюрі.

Сьогодні, 29 листопада, проведена олімпіада з української мови та літератури в якій змагалися  36 учнів 7-11 класів  закладів загальної середньої освіти громади, роботи які нбрали найбільшу кількість балів у відповідній паралелі направлені на розгляд районного жюрі.

 

 

 

 

 

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua