63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Педагоги закладів загальної середньої освіти Зміївської міської ради обрали підручники для 5 класу

З метою забезпечення здобувачів загальної середньої  освіти  і педагогічних працівників 5 класу  новим поколінням підручників для Нової української школи,  з 24 по 29 травня 2022 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Зміївської міської ради ознайомлювались з електронними оригінал-макетами підручників, яким надано відповідний гриф МОН, розміщеними в Електронній бібліотеці ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” та здійснили  свій вибір  шляхом формування рейтингу з одного підручника.
Вибір було здійснено за допомогою використання модуля прозорого вибору на базі інформаційно-телекомунікаційної системи “Курс: школа”.
Рішення педагогічних рад щодо вибору підручників розміщені на сайтах закладів.
Визначення остаточного переліку підручників, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2022 році, відбудеться з 10 до 12 червня 2022 року в системі ІСУО автоматично на підставі сформованих рейтингів ЗЗСО і вважатиметься потребою певного ЗЗСО в підручниках для 5 класу на 2022/2023 навчальний рік.

Узагальнені результати вибору підручників для 5 класу закладами освіти Зміївської міської ради розміщено на сайті відділу освіти у розділі “Публічна інформація”.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua