63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Стартувала реєстрація на  «Онлайн-курс для вчителів початкової школи»

На сайті студії онлайн-освіти EdEra (за посиланням: https://ed-era.com/nus) стартувала реєстрація на  «Онлайн-курс для вчителів початкової школи», які навчатимуть учнів  1 класу з вересня 2018 року.
За словами Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, це навчання буде корисним й для кожного, хто працює з дітьми, чи батьків школярів.
Наразі, зареєструвавшись, можна ознайомитися зі структурою курсу, функціоналом платформи, а також вступними роликами лекторів, що читатимуть матеріал.
«Ми спеціально запустили реєстрацію на курс раніше, ніж має розпочатися саме навчання. Це має допомогти слухачам звикнути до платформи, дасть змогу спокійно зареєструватися та освоїтися», – розповів засновник студії онлайн-освіти EdЕra Ілля Філіпов.
Навчання на курсі має початися одразу після затвердження КМУ нового Державного стандарту початкової освіти. Про порядок і дату старту навчання буде повідомлено додатково.
«Онлайн-курс відкритий для всіх охочих. Тобто кожен вчитель, який хоче опанувати методики компетентнісного навчання, або, наприклад, батьки школярів, можуть пройти навчання, – зазначають на урядовому порталі. – У разі успішного закінчення курсу вони отримають електронний сертифікат. Успішність оцінюватиметься за виконання теоретичних і практичних завдань, що отримуватиме слухач під час навчання. Наявність сертифікату обов’язкова для вчителів, що навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року. Він зараховуватиметься як підвищення кваліфікації».

Інформація для реєстрації на сайті EdEra.

1.     Зареєструватися за посиланням https://ed-era.com/nus й натиснути на одну з кнопок, які виділені нижче.

563

Після цього з’явиться форма для реєстрації на сайті.

564

1.1. Якщо Ви не зареєстровані на сайті EdEra, необхідно заповнити реєстраційну форму. Потім натисніть на кнопку внизу «Створити обліковий запис». На електронну пошту (яку Ви вказали у формі) надійде лист із посиланням на активацію вашого профілю. Після цього ви матимете змогу увійти на платформу та переходити до обраного онлайн-курсу.

1.2. Якщо ви вже зареєстровані на сайті EdEra, реєстраційну форму заповнювати не потрібно. Натомість натисніть на кнопку «Вхід», введіть електронну пошту й пароль, знову натисніть на кнопку «Вхід». Курс з’явиться у Вашому кабінеті.

2. Навчальні матеріали курсу стануть доступними для перегляду й навчання після затвердження Державного стандарту початкової освіти. Далі вони будуть публікуватися згідно розкладу, який згодом буде розміщений на платформі. Про початок навчання й публікацію нових матеріалів, а також про порядок проходження курсу й пов’язану з цим інформацію, Вас сповіщатимуть через електронну пошту, за якою Ви зареєстровані на сайті EdEra.

Якщо у Вас виникли проблеми із реєстрацією, доступом до матеріалів або інші запитання, звертайтеся цілодобово за контактними даними:

E-mail: info@ed-era.com

Телефони: +38 097 919 14 84 (Олександр Папіш)

+38 063 380 60 42 (Ілля Філіпов)

Facebook: https://www.facebook.com/EdEraUa/

 

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua