63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Онлайн-курс для вчителів початкової школи

Нагадуємо, обов’язковий дистанційний курс для вчителів Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році, стартує 1 лютого.

Вчителі, які не мають постійного доступу до інтернету, можуть завантажити відео та додаткові матеріали онлайн-курсу для підвищення кваліфікації.

Про це розповів керівник студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов на презентації курсу.

“Коли вони (вчителі без постійного доступу до інтернету – ред.) завантажать курс, то, звичайно, не зможуть пройти тестування, які передбачає платформа. Найважче для інтернету – це відео. Передбачено, що можна завантажити відео та додаткові матеріали й пізніше переглянути їх. Після цього можна поїхати один раз [до місця з інтернетом] та відповісти на запитання. Це як варіант рішення“, – розповів Філіпов.

Також міністр освіти і науки Лілія Гриневич наголосила, що дуже важливо під час проходження курсу мати зворотний зв’язок з вчителями.

“Коли триває модуль, усі одночасно мають його пройти через інтернет. Бо нам потрібна зворотна комунікація. Якщо людина не проходить тест, який відслідковує її прогрес, немає зворотної комунікації, коли я перевіряю завдання іншого, а він перевіряє мене – це дуже ослаблює ефект навчання“, – зазначила вона.

Водночас Гриневич сказала, що для вчителів без постійного доступу до інтернету знайдуть рішення.

“Кожен вчитель має пройти очну сесію. В разі ось таких проблем ми можемо передбачити, що вони, завантаживши матеріали, працюють офлайн. А під час очної сесії пройдуть тестування. Тобто ми опрацюємо запасний варіант для таких вчителів”, – зазначила керівниця МОН.

Окрім того, Гриневич зазначила, що місцева влада повинна забезпечити доступ до інтернету для всіх майбутніх вчителів НУШ.

“Важливо обладнати місце, де вчитель зможе прийти в певний час і отримати доступ до інтернету. За це відповідальні органи місцевого самоврядування. Інститути післядипломної освіти мають перевірити всю цю інфраструктуру“, – сказала міністр.

Також МОН визначило дати проходження очних курсів з підвищення кваліфікації вчителями НУШ.

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua