63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Олімпійський тиждень

З 9 по 13 вересня 2019 року в усіх закладах освіти району був проведений Олімпійський тиждень до Дня фізичної культури і спорту, що відзначався в Україні 14 вересня цього року. В закладах були проведені: спортивно – виховний захід Олімпійський урок, Дні здоров’я та  активного відпочинку, вікторини та конкурси малюнків, пов’язані з пропагандою олімпійського руху.

13 вересня на стадіоні «Авангард» в м. Змієві було проведене спортивне свято в програмі якого були: спортивно-видовищні дійства з елементами змагань з олімпійських видів спорту, показові виступи танцювальних колективів та вихованців спортивних відділень КЗ «Зміївська ДЮСШ», легкоатлетичні та міні-футбольні змагання.

З привітальним словом виступили голова Зміївської райдержадміністрації Віталій Кошеленко та голова Зміївської районної ради Тетяна Тімофєєва, які  побажали всім присутнім міцного здоров’я, а діючим спортсменам наснаги та спортивного довголіття.

Загалом у святі брали участь 700 учнів закладів загальної середньої освіти,  працівники галузі фізичної культури і спорту, активісти, ветерани спорту та кращі спортсмени району. Кращі спортсмени та тренери, які привели своїх учнів до перемог, були нагороджені грамотами.

Бажаємо всім спортсменам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua