63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Олімпійський тиждень

З 3 по 8 вересня 2018 року в усіх закладах освіти району був проведений Олімпійський тиждень до Дня фізичної культури і спорту, що відзначався в Україні 8 вересня цього року. В закладах були проведені: спортивно – виховний захід Олімпійський урок, спортивно-видовищні дійства з елементами змагань з олімпійських видів спорту, Дні здоров’я та  активного відпочинку, вікторини та конкурси малюнків, пов’язані з пропагандою олімпійського руху.

За сприяння голови Зміївської райдержадміністрації Віталія Кошеленка 7 вересня був проведений турнір «Футбольні зірки Зміївщини» та відкритий футбольний філіал  спортивного клубу «Олімпік» на базі стадіону «Авангард» в м.Змієві.

Загалом в футбольному турнірі брала участь 21 команда з 16 шкіл району. У віковій групі 2006-2007 року народження перемогу вибороли: Слобожанська гімназія № 2 (1 місце), Геніївська ЗОШ І-ІІІ ст. (2 місце), КЗ «Таранівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Героїв – широнінців» (3 місце). У віковій групі 2004-2005 року народження кращими стали: КЗ «Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (1 місце), Слобожанський ліцей № 1 (2 місце), збірна команда КЗ «Скрипаївська ЗОШ І-ІІІ ст.» та КЗ «Геніївська ЗОШ І-ІІ ст.» (3 місце).

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua