63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Навчально-практичний семінар

26 вересня 2019 року на базі Зміївського центру дитячої та юнацької творчості було проведено навчально-практичний семінар з шкільними бібліотекарями  “Роль шкільної бібліотеки в освітньому процесі в умовах реалізації Концепції Нової української школи”.
В ході семінару були опрацьовані питання: шкільна бібліотека – інформаційна платформа для набуття знань;  електронні інформаційні ресурси; формування інформаційної культури та інші.
Учасниками семінару було розроблено креатив-кейс “Інноваційні форми масової роботи в шкільній бібліотеці”, розглянуто методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом “Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня”.
Також було зроблено ретельний аналіз  отримання нових підручників, що пройшли конкурсне випробування та  підручників з резервного фонду Міністерства освіти і науки України, надрукованих за державні кошти.
Захід завершився концертним виступом гурту “Сплетіння” (м. Зміїв), який привітав шкільних бібліотекарів з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, що відзначатиметься 30 вересня.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua