63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Наші вітання!

З 5 по 14 березня 2019 року у виставковій залі ЦКНМ «Харківський Будинок вчених» проходила виставка робіт декоративно-вжиткового мистецтва членів профспілки працівників освіти і науки України – працівників, студентів, учнів закладів освіти м. Харкова та Харківської області. Конкурс під назвою «Весна із квітами з’являється на світ» був присвячений Міжнародному жіночому дню.
Від Зміївської районної організації профспілки працівників освіти і науки України в конкурсі  взяли участь педагогічні працівники КЗ «Зміївський центр дитячої та юнацької творчості». Справжні майстрині представили свої творчі роботи в таких номінаціях: прикраси та аксесуари (набір прикрас «Дівчина-весна» (браслет, шпилька для волосся, кольє) – автор Н. Ієвлева),  об’ємно-рельєфна композиція (пано «Ніжний подих весни» – виконала Н. Курило, робота «Вітаю з весною» – виконала Т. Затолокіна).
Членами журі обласного конкурсу було відмічено оригінальність та цікавий задум пано «Ніжний подих весни», досконале володіння автором технікою кукурудзоплетіння,  високий художній рівень виконання роботи. І, як підсумок, керівник гуртка «Народна творчість»  Наталія Курило посіла ІІ місце. Це не перша її перемога в подібному конкурсі. Тож вітаємо педагога і  бажаємо надалі самовдосконалюватися та йди до нових творчих звершень!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua