63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» нагороджена Дударєва Лідія Іванівна,  директор Зміївського ліцею №1

3 жовтня 2018 року в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка відбувся святковий захід для вчителів регіону.
Зі святковим відеозверненням до вчителів Харківщини звернулася очільниця області Юлія Світлична. Керівник області подякувала вчителям за натхненну, самовіддану працю та побажала здоров’я, добробуту та успіхів освітянам та їхнім учням.
Найкращих працівників освіти було відзначено почесними грамотами та подяками голови ХОДА. Крім того, педагоги отримали відзнаки Міністерства освіти і науки, а також грамоти від Департаменту науки і освіти ХОДА.
За вагомий особистий внесок у реалізацію завдань сучасної державної політики в галузі освіти, сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня працівників освіти нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» була нагороджена Дударєва Лідія Іванівна,  директор Зміївського ліцею №1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка.
Вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua