63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Міжнародний день захисту дітей.

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.
Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.
Масштабні святкові заходи до Дня захисту дітей  у  Змієві пересені на 9 червня через несприятливі погодні умови. Та все ж у закладах освіти змогли зігріти своїм теплом у прохолодний день 1 червня своїх вихованців, зробити цей день радісним та яскравим.

На святі у Зміївському ЗДО № 1 діти отримали  гарний настрій та задоволення , беручи участь у таночках, жартівливих іграх, фізкультурних естафетах.

У Зміївському ЗДО №2  вихованців у цей день чекали цікаві ігри, розваги, конкурс малюнків на асфальті, виставка робіт « Щасливе дитинство»

Свято у Костянтівській філії.

В дошкільному підрозділі  Чемужівської ЗОШ І-ІІІ ст.” відбулося свято “Фабрика зірок” для маленьких випускників

На свято “Країна дитинства” до гімназії “Сузір’я” завітали працівники відділу поліції Чугуївського РУ Поліції ГУНП в Харківській області на чолі з начальником, підполковником поліції Сергієм Приймаком

Маршмелоу на вогнищі та калейдоскоп дитячої творчості у Пасічанській ЗОШ І-ІІ ст.

За трдицією у цей день Соколівська ЗОШ І-ІІІ  разом з Соколівським будинком культури провели спільний захід. Цьогоріч крім веселих розваг пригощалися ще й смачною польовою кашею.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua