63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Інформаційний семінар « Шкільні бібліотеки в умовах Нової української школи»

30 серня 2018 року в відділі освіти відбувся інформаційний семінар « Шкільні бібліотеки в умовах Нової української школи», в якому взяли участь завідувачі бібліотек закладів загальної середньої освіти району.
Найважливішим для обговорення стало питання забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти підручниками.
В 2018 році за кошти державного бюджету друкуються підручники одночасно для трьох класів – 1 класу за новим стандартом, 5 класу та 10 класу.
На підручники 1 і 10 класів проводились конкурси, тому що це новий стандарт в початковій школі, і нові програми в 10 класах.
Станом на 30 серпня 2018 року район отримав 18  назв,  5210 примірників для учнів 5 класів. До 1 вересня планується завершення доставки ще 7-ми назв 2044 примірники підручників  для 5 класу до закладів загальної середньої освіти  району.
Далі ми очікується доставка підручників для 1 класу, а для 10 класу підручники будуть доставлятися впродовж вересня-жовтня.
Міністерство освіти і науки України та Інститут модернізації змісту освіти звернулися з проханням  до видавництв, які здійснюють видрук підручників державним коштом, передати для розміщення в Електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти електронні версії підручників 1, 5, 10 класів та файли з аудіосупроводом до підручників для 1 класу.
Наразі електронні pdf-версії підручників для 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10 класів  оприлюднені на електронній освітній платформ.  Поступово планується розмістити електронні версії усіх друкованих підручників. Вони будуть у відкритому безоплатному доступі упродовж 5 років із часу їх оприлюднення.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua