63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> ХІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв

Дитяча організація «Шкільне лісництво» КЗ «Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» у складі Мандрики О.Г, заступника директора з виховної роботи, учениці 10 класу Кришталь Тетяни, учениці 9 класу Попової Марії та учня 9 класу Калтахчяна Артура  26-28 вересня 2018 року взяли участь у ХІІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв в місті Суми та представляли Харківську область. Команда була нагороджена грамотою за активну участь у виставці-презентації досягнень учнівських лісництв.
Науково-дослідницьку роботу шкільного лісництва «Дослідження клонових насінних плантацій сосни звичайної, створених різними способами в Державному підприємстві «Зміївське лісове господарство» представляла Кришталь Тетяна та була нагороджена грамотою за зайняте ІІ місце в номінації «Лісове біорізноманіття».
Робота «Сучасні тенденції розвитку позашкільної еколого-натуралістичної освіти у світлі педагогічних ідей В.О.Сухомлинського» Мандрики О.Г., була надрукована у збірці «Всеукраїнські педагогічні читання» та представлена керівникам зльоту учнівських лісництв на педагогічних читаннях.

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua