63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Голова Зміївської райдержадміністрації Кошеленко В. А. відвідав з робочим візитом Слобожанський ліцей № 1

21 березня 2018 року голова Зміївської районної державної адміністрації Кошеленко В. А. відвідав з робочим візитом Слобожанський ліцей № 1. У рамках поїздки очільник району разом з головою Комсомольської селищної ради Діхтярем Д.М. оглянув спортивну залу, для капітального ремонту якої з районного бюджету 2018 року було виділено 1,5 млн. грн. (половина з цієї суми — субвенція Комсомольської селищної ради). Його проведення проходить в установлені строки: урочисте відкриття зали планується на травень цього року, що дасть змогу відновити повноцінні уроки фізкультури для 710 учнів навчального закладу.
Окрім того, Віталій Кошеленко оглянув проведений капітальний ремонт покрівлі ліцею (фінансування пройшло в 2017 році теж з райбюджету — 1,4 млн. грн., майже 700 тис. грн. якої — також субвенція селищної ради).
Традиційно Віталій Анатолійович склав перелік проблемних питань, які потребують вирішення. Це заміна старих 215 вікон, ремонт малого спортивного залу, актового залу, придбання кухонного обладнання для їдальні тощо.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua