63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> «Ефективне спілкування – ключ до створення дружнього клімату в команді» – тема навчання активістів районної дитячої організації «Нове покоління лідерів»

2 грудня 2016 року в Зміївському ЦДЮТ відбулося навчання для активістів районної дитячої організації «Нове покоління лідерів»  (координатор заст. директора з НВР  С. Щелкунова). Традиційні навчання у «Школі молодого лідера» пройшли у формі  змагань для 40 учнів з 15 загальноосвітніх навчальних закладів району, які були об’єднані в три  «бойові» команди.

Конкурсні рольові ігри, які стали основою змагань,  дали змогу лідерському активу проявити свої  артистичні здібності, вміння переконувати співрозмовника та  активно працювати  разом.

Дружно і злагоджено  учнівська молодь приймала спільні рішення,  виготовляла рекламні банери, пропагуючи велике значення слова «Лідер».

Гарний настрій, компроміс у спілкуванні  дали змогу всім командам знайти ключ до створення дружнього мікроклімату в колективах, що і стало запорукою спільної перемоги всього лідерського активу!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua