63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> “Змінитися за 7 днів”: до 2 лютого українські школи можуть позмагатись у конкурсі та запросити у заклад фінських експертів у сфері освіти

Українсько-фінська програма розвитку для середньої освіти шукає першу школу для участі у проекті «Змінитися за 7 днів», лозунг якого: Get A New Spark for Your Teaching! — Ловіть нові іскри для вашого викладання!
 Ініціатори проекту,  ОО EdCamp Ukraine,  оголошують конкурс серед всіх українських шкіл, готових до змін за фінською моделлю, визнаною однією з найуспішніших в світі. Фінські спеціалісти із компанії Lumo Education проживуть з обраною школою тиждень, допоможуть зробити аудит сильних і слабких сторін, проведуть ряд відкритих уроків і тренінгів (як для педагогічного колективу, так і для адміністрації і обслуговуючого персоналу) та стимулюватимуть  розробку власної програми удосконалення закладу. Враховувати будуть специфіку і школи, і населеного пункту, де вона знаходиться – тобто будуть не давати загальні рекомендації про все для всіх, а працювати з конкретною ситуацією. Заклад обиратимет ься за конкурсом. Щоб взяти участь в конкурсі, хтось з учителів після обговорення з адміністрацією школи повинні заповнити реєстраційну анкету  і розповісти, що саме і чому хочуть змінити у своєму закладі. Часу на це небагато: до 2 лютого. Результати конкурсу оголосять 11 лютого, а вже 18-го група ведучих фінських педагогів  приїдуть працювати з обраною школою.
Детальніше за посиланням: https://goo.gl/rDPG35

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua