63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> День захисника України

14 жовтня українці святкують День захисника України. Історично саме на Покрову вшановували військо, а також відзначали День Українського козацтва. Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Батьківщини від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.
Тож сердечно вітаємо захисників України з цим радісним святом і бажаємо міцного здоров’я, щастя, наснаги у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці задля слави нашої рідної України!

У рамках відзначення Дня захисника України в закладах загальної середньої освіти  Зміївського району проводяться виховні заходи: «Уроки мужності», зустрічі з учасниками антитерористичної операції, з ветеранами Другої світової війни та визвольних змагань українського народу; благодійні акції на підтримку військових, спортивні змагання, екскурсії, походи, відвідування музеїв, тематичні виставки документів і книг,  концертні програми та тематичні флешмоби патріотичного змісту, святкові ярмарки патріотичної сувенірної продукції, покладання квітів до пам’ятних знаків, місць поховань захисників України, загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях тощо.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua