63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Четверта національна (не) конференція EdCamp Ukraine

2- 4 липня 2018 року в м. Харкові проходила четверта національна (не) конференція EdCamp Ukraine, найбільший освітній форум країни. В цьому році в (не) конференції взяли участь понад 1000 вчительок і вчителів, експертів та експерток в сфері освіти з усієї України та 15 країн світу.

На заході були і представники Зміївського району : вчитель фізики Слобожанської гімназії №2 Мухортова Поліна Анатоліївна та завідувач Слобожанським ДНЗ №7 Нечай Олена Миколаївна, які стали учасниками “Люд-арту”.

За даними організаторів, на площі Конституції 600 педагогів утворили п’ять символічних фігур, кожна з яких позначає той чи інший аспект безпеки школярів. Флешмоб став рекордним, що зафіксовано у Національній книзі рекордів України.

До “Люд-арту” долучилися міністр освіти й науки Лілія Гриневич, співзасновниця світового руху EdCamp Хадлі Фергюсон, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, представник Фонду народонаселення ООН в Україні UNFPA Каспар Пік, радник шести міністрів освіти Ізраїлю Яаков Гехт.

122 записи сесій, панельних дискусій, відкритих уроків і TED-talks Четвертої національної (не)конференції для шкільних педагогів –  доступні для безкоштовного перегляду за посиланням: http://bit.ly/sessionsedcampukraine2018.

 

ВІДЕО-ЗАПИСИ ВСІХ СЕСІЙ EDCAMP UKRAINE 2018  У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ:

www.youtube.com.ua/c/edcampukraine.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua