63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> “Безпека дорожнього руху – це життя!”

Літні канікули добігли кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. До 20 вересня в Україні триватимуть профілактичні заходи,  під час яких працівники поліції та педагогічні працівники посилять контроль за дитячою безпекою на дорогах. Такі заходи в нашій країні проводяться щорічно, й вже стали доброю традицією.
Безпечне дитинство: в Україні розпочинаються профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!» У перші дні вересня у школах проведуть уроки дорожньої безпеки та нагадають дітлахам призабуті за літні канікули правила. Протягом місячника діти будуть малювати малюнки, брати участь у тематичних заняттях та вікторинах, писати диктанти, будуть задіяні у різних видах ігрової та навчальної діяльності.
Шановні батьки!
Безпека життя наших дітей – головне й першорядне завдання оточуючих їх дорослих. Тому виробляти навички безпечної поведінки на дорозі необхідно з дитинства!
Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua