63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Hайонний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

22 березня 2018 року в КЗ «Зміївський ЦДЮТ» був проведений районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.
Учасниками фестивалю були дружини юних пожежних з 20 закладів загальної середньої освіти. На фінальний етап району прибули 5 дружин – переможці зональних змагань.
Під час конкурсу «Візитка» учасники фестивалю познайомили  з членами команди, її діяльністю з профілактичної роботи щодо запобігання та навчання однолітків правилам поводження під час виникнення надзвичайних ситуацій. Конкурси «Знавці пожежної справи» та «Рятувальна мотузка» проводились у формі практичного, теоретичного, оперативного вирішення поставлених завдань. Конкурс «Домашнє завдання» був проведений у формі тематичного виступу «Безпека та дії у надзвичайних ситуаціях». Дружини порушувати актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, надавали рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях. Оцінювались дружини і під час створення плакатів соціальної реклами «Відповідальність рятує життя!».
За підсумками фестивалю найсильнішою була дружина «Запальні дівчата» Зміївського ліцею №1 ім. З.К. Слюсаренка, яка посіла І місце.
ІІ місце посіла дружина Зміївського НВК «Нон – стоп»,
ІІІ місце – у дружини «Екстрім» КЗ «Бірківська  ЗОШ  І-ІІІ ст.»,
ІV місце – у дружини «Гідрант» Слобожанської гімназії №2,
V місце – у дружини  «Рятівники  Малібу» Геніївської ЗОШ І-ІІІ ст.
Переможцям районного етапу були вручені грамоти відділу освіти.
Всі учасники фестивалю отримали солодкі подарунки від Зміївського РВ ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua