12 травня 2017 року в дошкільному підрозділі Задонецької філії Зміївського ліцею №1 імені З.К.Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області після капітального ремонту відбулось урочисте відкриття групи для дітей дошкільного віку.
У заході взяли участь: Кошеленко В.А.- голова Зміївської районної державної адміністрації, Тімофєєва Т.В. – голова Зміївської районної ради, Шаповалова В.В. – начальник відділу освіти Зміївської районної державної адміністрації, Шевченко Г. О.– Задонецький сільський голова.
Для того, щоб діти почували себе комфортно і затишно, в закладі створені всі належні умови.
Після перерізання урочистої стрічки та привітання гостей і батьків відбулося дитяче свято.
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG_2676-700x552.jpg)
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG_2800-700x467.jpg)
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG_2761-700x467.jpg)
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG_2942-700x467.jpg)
|