63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> 1 червня – Міжнародний день захисту дітей.

Ця важлива щорічна подія закликає всіх дорослих допомогти дітям отримати гідні умови життя, відпочинку та освіти, а також захистити їх від експлуатації та насилля. Дату обрали не випадково. Саме цього дня 1924 року Ліга націй прийняла Декларацію прав дитини – це був перший документ міжнародного рівня, який розповідав про дитячі права і безпеку.

1 червня о 21:00 год. в ефірі українських та світових телеканалів відбудеться трансляція благодійного шоу «Я з тобою». Це мультижанрова вистава, яку створила компанія  «The Hands Production» з метою привернення уваги світової спільноти до потреб українських дітей, які постраждали від повномасштабної війни російської федерації проти України.

Відзняте шоу  у Тернопільському академічному обласному драматичному театрі імені Т. Шевченка за участю всесвітньо відомих українських виконавців, що включає циркове мистецтво, музику та хореографію.

Під час трансляції діятиме проста і зрозуміла система донатів: кожен глядач матиме змогу внести кошти на підтримку українських дітей.

Усі зібрані  кошти будуть спрямовані на:

 • закупівлю ліків та медичного обладнання для дитячих лікарень, надання допомоги хворим дітям та дітям, які отримали поранення на війні;
 • задоволення гуманітарних потреб дітей із дитячих будинків та шкіл-інтернатів, які базуються в регіонах, які найбільше постраждали від війни (Харківська, Київська, Донецька, Запорізька, Луганська області);
 • фінансування літніх розважально-оздоровчих заходів для українських дітей, які постраждали від війни.

Запис шоу транслюватиметься  на українських каналах: СТБ, ТРК Україна, Новий канал, Суспільне. Культура. Усі охочі зможуть доєднатися до онлайн-трансляції та у простий спосіб пожертвувати кошти для потреб української малечі.

Перегляд вистави також буде доступний у записі  на платформах Megogo, OLL TV та YouTube протягом усього літа. Разом з записом буде працювати і збір коштів.

Ознайомитися із програмою шоу, знайти перелік артистів із описом їхніх жанрів, та сенсовий бріф для відеосюжетів можна за посиланням: https://bit.ly/3yBFfTb.

Більше інформації про проєкт «Я з тобою» тут: https://iamwithu.com.ua/golovna-eng/.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua