63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Завершився ІІ (районний) етап Всекраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

У період з 11 листопада по 16 грудня 2022 року був проведений  ІІ (районний) етап Всекраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.  Незважаючи на те, що ми живемо та навчаємось в умовах воєнного стану, доволі багато учнів закладів освіти нашої громади виявили бажання спробувати свої сили у предметних олімпіадах.
Згідно з методичними рекомендаціями, розробленими фахівцями КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», олімпіади проводились  у дистанційному форматі. На рівні громад відбиралися  кращі роботи (з максимальною кількістю балів) та  надсилалися   на розгляд районного журі.

Кількісний склад команд на місцевому етапі: українська мова та література – 26 учасників, історія – 19, математика – 22, англійська мова – 27, правознавство – 7, географія  – 14, біологія – 18, інформатика – 4, німецька мова – 4.

На жаль, у зв’язку з відключеннями електроенергії у нашій громаді, здобувачі освіти не змогли взяти участь в олімпіадах з фізики, хімії, інформаційних технологій.

На  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, за рішенням районного журі, направляються такі учні-переможці:

історія – Коноваленко Анастасія, учениця 9 класу КЗ «Таранівський ліцей ім.Героїв-широнінців», Кравченко Олександр, учень 9 класу КЗ «Зміївський ліцей №1 ім.З.К.Слюсаренка», Булай Олександра, учениця 11 класу КЗ «Зміївський ліцей №2 ім. льотчика-космонавта І.П.Волка»;

математика – Бабич Максим, учень 7 класу КЗ «Зміївський ліцей №1 ім.З.К.Слюсаренка», Буханцов Данило,  учень 10 класу КЗ «Зміївський ліцей №1 ім.З.К.Слюсаренка»;

правознавство – Гелета Ілля, учень 10 класу КЗ «Зміївський ліцей №2 ім. льотчика-космонавта І.П.Волка»; Лацько Олександра, учениця 11 класу КЗ «Зміївський ліцей №1 ім.З.К.Слюсаренка»;

географія – Сидора Максим, учень 11 класу КЗ «Бірківський ліцей»;

біологія – Аверченко Вероніка, учениця 8 класу КЗ «Бірківський ліцей», Бєлєвцов Єгор, учень 9 класу КЗ «Зміївський ліцей №2 ім. льотчика-космонавта І.П.Волка», Труфанов Ростислав, учень 9 класу КЗ «Бірківський ліцей», Зикіна Вероніка, учениця 10 класу КЗ «Зміївський ліцей №2 ім. льотчика-космонавта І.П.Волка»,  Анищенко Марія, учениця 11 класу КЗ «Зміївський ліцей №2 ім. льотчика-космонавта І.П.Волка», Кімнатна Вікторія, учениця 11 класу КЗ «Зміївський ліцей №1 ім.З.К.Слюсаренка»;

німецька мова – Дубина Анастасія, учениця 9 класу КЗ «Зміївський ліцей №1 ім.З.К.Слюсаренка», Тригуб Дар’я, учениця 11 класу КЗ «Зміївський ліцей №1 ім.З.К.Слюсаренка»;

астрономія –  Подопригора Варвара, учениця 10 класу та Приймак Ніколєтта, учениця 11 класу КЗ «Зміївський ліцей №1 ім.З.К.Слюсаренка».

Дякуємо всім учасникам Всеукраїнських олімпіад: учням, вчителям, які готували учнів і учениць до змагань, членам журі, які у новому форматі перевіряли роботи учасників, заступникам директорів за кропітку, але результативну роботу, професіоналізм, активну позицію, доброчесність!

Бажаємо Вам здоров’я, миру та натхненної праці задля наших спільних перемог!

M SM
  • Погода
  • Архіви

  • Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

     

     

     

  • © osvita-zm.org.ua