63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Друга очна сесія підвищення кваліфікації заступників директорів з навчально-виховної роботи  та вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти

На весняних канікулах, з 26 по 30 березня, на базі Зміївського ліцею №1 та Слобожанського ліцею відбулася друга очна сесія підвищення кваліфікації заступників директорів з навчально-виховної роботи  та вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, які вже наступного року навчатимуть першокласників за програмами Нової української школи. Загалом 59 педагогічних працівників, які готуються до змін як під час очних сесій, так і дистанційно на сайті Ed-era.
Тренінги провели тренери НУШ Ордановська А.В., Васильєва Т.Г., Іванова Н.І., Горобець Л.Г., які працювали відповідно навчально-тематичного плану, познайомили педагогів зі змістом Типових освітніх програм, зокрема з цілісним і системним переліком тем і модулів. Тренери акцентували увагу вчителів на практичній спрямованості програми.
У формі інтерактивної лекції та педагогічного практикуму педагоги району детально познайомилися з Концепцією Нової української школи, її головними компонентами та чинниками якісної початкової освіти. Цікавою формою проведення було джигсоу на тему «Нова початкова школа: на які моделі орієнтується Україна».
Щоранку тренінг розпочинався з ранкового кола, під час якого педагоги мали можливість практично відчути позитив від створення доброзичливої атмосфери, налаштування на подальшу працю. У щоденниках вражень учителі ділилися своїми думками щодо очікувань від реформи початкової освіти.
Про нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя в контексті концепції Нової української школи учасники тренінгу дізналися з лекції-діалогу та перегляду відео роликів.
Слухачі познайомилися із особливостями організації ефективного і безпечного освітнього середовища: переглянули відповідні відеоролики, презентації, створили власні макети класних кімнат.
Разом з практичним психологом Жадан О.М., педагоги створювали моделі майбутнього першокласника, вивчали особливості розвитку дітей 6-7-річного віку, познайомилися з критеріями готовності дитини до школи. Обговорили основи інклюзивної освіти та особливості роботи з дітьми з особливими потребами.
Для підвищення інтелектуальної діяльності, активізації повноцінної роботи системи «інтелект-тіло», покращення пам’яті, засвоєння нової інформації, позитивного налаштування учасники виконували кінезіологічні вправи та руханки, які вони зможуть використовувати у роботі з дітьми.
Колісник О.М., за допомогою практичних вправ познайомила слухачів з грою по-новому навчання по-іншому з LEGO.
Працювали плідно! Щоб не втомлюватись, рухались, дивились цікаві відеосюжети і розвивали креативні здібності. Із шалено творчими вчителями навчання пройшло у дружній та доброзичливій  атмосфері.

M SM
  • Архіви

  • __________________________________________

    Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

     

     

  • __________________________________________

    Чим займається омбудсмен

  • _________________________________________

    Погода
  • © osvita-zm.org.ua