63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Привітання з Днем знань.

Шановні учні, батьки, колеги-освітяни!

Вітаю Вас з початком нового 2023-2024 навчального року!

Кожен новий навчальний рік несе для нас усіх нові випробування. На жаль, сьогодні це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжать здобувати освіту, тому  святкування Дня знань так само актуальне.

Шановні педагоги! Щира вдячність Вам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє Української держави.

Дорогі батьки! Бажаю вам мудрості та витримки! Нехай ваші діти підкорюють нові вершини знань, зустрінуть добрих і надійних друзів та досягнуть омріяних цілей. Головне – підтримуйте їх у всіх правильних починаннях.

І наше найдорожче – любі діти! Сьогодні, як ніколи, ви маєте розуміти, що вчитися потрібно щоб знати, діяти, жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Ви маєте докласти усіх зусиль для того, щоб бути грамотними, уміти відстояти свою думку, бути людяними та справжніми патріотами нашої рідної України.
Бажаю усім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості, злагоди, добра та здійснення мрій у мирній країні під мирним небом!

Начальник відділу освіти

Інесса СОЛЯНИК

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua