63404,Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Леніна 12, (0574) 3-48-69, (0574) 3-34-25

Проект «Вчимося жити разом»

2016Engl

МОНмолодьспорту

top1  

departament-log

KVNZ_HANO

profspilka

188x60_pedrpesacom_banner_nodots

Державна служба зайнятості

ban-dnz

Райдержадміністрація

  ХРЦОЯО

ElBiblUkr

24-09-2016 - Конкурс пересувної композиції «Натюрморт осені»

комп 24 вересня 2016 року на відкритому майдані презентаційно-виставкового центру «Радмір Експохол» (м. Харків) у рамках Великого Слобожанського ярмарку відбувся конкурс пересувної композиції «Натюрморт осені» серед відділів освіти Харківської області. У конкурсі взяв участь відділ освіти Зміївської райдержадміністрації. У підготовці квітково-овочевої композиції, що є символом щедрості землі Зміївського району, брали участь Зідьківська ЗОШ І-ІІІ ст., Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст., Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.

22-09-2016 - Всеукраїнський день дошкілля
дд Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому,  згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти  вихователі та працівники дошкільних установ України відзначають своє професійне свято -  «Всеукраїнський день дошкілля»  в останню неділю вересня.
Щиро вітаємо усіх працівників дошкілля із професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, творчості й наснаги у щоденній праці, радості від спілкування із вихованцями та вдячності від суспільства!
16-09-2016 - Тиждень масового футболу УЄФА

Матч і З 10 по 16 вересня 2016 року в 26-ти загальноосвітніх навчальних закладах району в рамках проведення тижня масового футболу УЄФА відбулися урочисті лінійки з відзначенням кращих футболістів шкіл; футбольні конкурси  (на кращого жонглера м'ячем, найточнішого в ударах по воротах, хто має найдовшу передачу м'яча); футбольні вікторини «Знавці футболу»; виставки та конкурси  малюнків «Світ футболу», «Я люблю футбол»; матчеві зустрічі між командами дівчат і хлопців; чемпіонати школи з футболу; міжшкільні турніри з футболу серед учнів Слобожанської гімназії №2, Слобожанського ліцею №1,  Бірківської, Першотравневої та Таранівської загальноосвітніх шкіл  І – ІІІ ступенів; матчі із запрошенням ветеранів футболу. На спортивних заходах були присутні учні, вчителі, батьки дітей, голови сільських та селищних рад, депутати, тренери – викладачі ДЮСШ, ветерани футболу.
10 вересня 2016 року на спортивному майданчику Зміївської ДЮСШ зустрілося 6 футбольних команд: 4 команди Зміївської дитячо-юнацької спортивної школи  та 2 команди Зміївської дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Харківської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос АПК». Голова Зміївської районної державної адміністрації В.А.Кошеленко вручив переможцям традиційний кубок, медалі та грамоти, футбольні м’ячі та солодощі.

13-09-2016 - День фізичної культури та спорту в Зміївській ЗОШ І – ІІІ ст. №2

зсш 2 День фізичної культури та спорту в Зміївській ЗОШ І – ІІІ ст. №2 відзначили традиційно: вже кілька років поспіль  з цієї нагоди в навчальному закладі проходить туристичний зліт, в якому із задоволенням беруть участь вчителі школи, учні, а також їх батьки.
Детальніше

09-09-2016 - Шановні спортсмени, вчителі фізичної культури, тренери, ветерани та шанувальники спорту!

спорт Відділ освіти Зміївської  райдержадміністрації вітає Вас зі святом — Днем фізичної культури і спорту!
Сьогодні неможливо уявити успішну людину, яка не веде активний спосіб життя та нехтує фізичною культурою чи спортом. Істина про те, що “спорт — це здоров’я”, відома всім з дитинства, і, на щастя, є однією із провідних завдань нашої держави. Тому особливий обов’язок покладений на вас, шановні спортсмени, — продовжувати традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, при цьому самим залишатися на висоті.
Тож нехай завжди б’ються старі рекорди і ставляться нові, нехай радість від численних перемог в змаганнях затьмарить незначні рідкісні програші! Бо ви, як ніхто інші, знаєте, що шлях до медалей і кубків лежить через перешкоди. Хай на вашому життєвому шляху таких перешкод буде як можна менше!
Зі святом!

05-09-2016 - Всеукраїнський олімпійський тиждень

index Відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94, святкування  Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на 10 вересня 2016 року. З нагоди  цього свята з 05 по 10 вересня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах району буде проведений  Олімпійський тиждень.
Мета Олімпійського тижня - сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, ідей мирного співіснування держав і народів, інтернаціоналізму, пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, формування в українців фізичного і морального здоров'я та залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді.
Загальношкільні свята розпочиналися  урочистими лінійками з олімпійськими ритуалами, показовими виступами юних спортсменів. Шостого вересня в усіх школах району буде проведений Олімпійський урок за участю відомих спортсменів, тренерів, ветеранів фізичної культури і спорту. Протягом тижня будуть проведені: вікторини «Знавці олімпійського спорту», конкурси малюнків «О спорт – ти мир!», легкоатлетичні змагання «Олімпійці серед нас», ігри для молодших школярів «Веселі старти». Закінчиться олімпійський тиждень Днем здоров'я та  активного відпочинку на природі під девізом «Ми  – за здоровий спосіб життя».
Напередодні Дня фізичної культури і спорту вітаємо переможців та призерів районної Спартакіади серед учнів ЗНЗ у 2015-2016 навчальному році за програмою обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя»:
по І групі:
І місце - Зміївський ліцей №1 (вчителі Воєводіна Л.Г., Сесь М.М., Федота А.М.);
ІІ місце - Зідьківська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Надточій М.І.);
ІІІ місце - Слобожанська гімназія №2 (вчителі Зубенко Н.В., Кононенко Л.В., Михалко І.В.);
по ІІ групі:
І місце - Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Майстро В.О.);
ІІ місце - Шелудьківський ліцей  (вчителі Павлов В.Г., Половинка Б.С., Павленко В.М.);
ІІІ місце -  Геніївська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Павлов В.М.);
по ІІІ групі:
І місце -  Геніївська ЗОШ І-ІІ ст. ( вчитель Інжиров А.М.);
ІІ місце -  Зміївський НВК №1 (вчитель Ботвін А.М.);
ІІІ місце -  Зміївський НВК (вчитель Огій І.А.).

01-09-2016 - Про проведення свята «День знань» 1 вересня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах Зміївського району

1.09 1 вересня 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах Зміївського району відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди початку 2016/2017 навчального року та Дня знань.
У цьому навчальному році в Зміївському районі будуть одержувати середню освіту 6253 учні. Велика шкільна родина поповнилась на  713   першокласників.
На урочистих заходах були присутні керівництво районної державної адміністрації, районної ради,  батьківська громадськість, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, ветерани війни та праці, визначні люди, почесні гості.
Під час проведення свят почесні гості привітали дітей, їх батьків, педагогічні колективи навчальних закладів та вручили цінні подарунки.
Детальніше

31-08-2016 - Вітаємо переможців огляду готовності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району до роботи в 2016 – 2017 навчальному році!

лицей Комісія відділу освіти Зміївської райдержадміністрації вивчила рівень готовності навчальних закладів району до роботи в 2016 – 2017 н. р. за відповідними моделями. Узагальнені результати затверджені наказом відділу освіти від 17.08.2016 за № 179, відповідно до якого переможцями визнані:
- по І групі (загальноосвітні навчальні заклади):
І місце
– Зміївський ліцей №1, Соколівський НВК,
ІІ місце – Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Шелудьківський ліцей,
ІІІ місце – Слобожанська гімназія №2, Таранівська ЗОШ І-ІІІ ст.;
- по ІІ групі (дошкільні навчальні заклади):
І місце
– Комсомольський ДНЗ №1, Першотравневий ДНЗ,
ІІ місце – Зміївський ДНЗ №3, Бірківський ДНЗ,
ІІІ місце – Комсомольський ДНЗ №3, Комсомольський ДНЗ №7, Донецький ДНЗ;- по ІІІ групі (позашкільні навчальні заклади) – Зміївський центр дитячої та юнацької творчості.
Нагородження переможців відбудеться під час святкування Дня працівників освіти.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10   ›››
M SM
© osvita-zm.org.ua