63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Участь у Першому міжнародному гендерному форумі

 7 липня 2017 року в готелі «Premier Palace» м. Харкова пройшов Перший міжнародний гендерний форум за участі голови Ради  Благодійного фонду Петра Порошенка Марини Порошенко, голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, представниці Президента  України у Верховній Раді, Народного депутата України Ірини Луценко, представників і посольств Австралії, Польщі, Словенії в Україні, представників структур Євросоюзу, вчених, політиків, бізнесменів та громадських діячів. У форумі також взяли участь представниці відділу освіти Зміївської райдержадміністрації.
На форумі обговорювалися сучасні тенденції гендерної проблематики в Україні та Європі, гендерне питання в період збройних конфліктів, участь жінок і чоловіків у прийнятті управлінських та громадських рішень.
В ході форуму відбулися три панельні дискусії, на яких виступили успішні жінки-керівники. Учасникам форуму представили показ колекцій автентичного одягу Слобожанщини, фотовиставку «Видатні жінки Слобожанщини» та виступ  співачки Злати Огневич.

M SM
  • Архіви

  • © osvita-zm.org.ua